У зв’язку із напруженою ситуацією щодо захворюваності на COVID-19 в Одеському регіоні, з метою вивчення ситуації на місцях, в середу, 27 жовтня, з робочим візитом в м. Чорноморську перебували директор департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва та головний анестезіолог Одеської області – Олександр Буднюк. Заступник міського голови Ігор Лубковський та директор КНП «Чорноморська лікарня» Сергій Солтик в ході зустрічі детально доповіли про ситуацію в місті, обговорили з обласним керівництвом нагальні питання та спланували подальшу спільну роботу на найближчий час.

Очільниця регіональної системи охорони здоров’я ознайомилась з роботою КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, особисто відвідала пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, та відзначила професійну роботу чорноморських лікарів, які роблять все можливе заради збереження життя своїх пацієнтів. Чого не скажеш про самих хворих, адже майже 100% госпіталізованих, які знаходяться у надзвичайно важкому стані, – невакциновані. Наталія Вікторівна зазначила, що тільки свідоме ставлення до вакцинації допоможе знизити рівень захворюваності та подолати пандемію.

Відвідавши реанімаційне відділення, Олександр Буднюк провів консультації з чорноморськими колегами та поділився своїм досвідом щодо лікування ковідних хворих з важким перебігом хвороби, які знаходяться на ШВЛ та проходять кисневу терапію.

Підводячи підсумки, учасники візиту відзначили, що КНП «Чорноморська лікарня», яка є опорним закладом охорони здоров’я у госпітальному окрузі І рівня, працює штатно, з максимальним навантаженням та забезпечена всім необхідним.