Комунальне некомерційне підприємство «Чорноморська лікарня» є закладом охорони здоров’я, який діє у відповідності до законодавства України про охорону здоров’я та як самостійний господарюючий статутний суб’єкт, підпорядковується відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради.

Здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів у сфері охорони здоров’я, без мети одержання прибутку, а також бере участь у виконанні державних, регіональних та місцевих програм у сфері охорони здоров’я в установленому порядку.

КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області надає медичну допомогу мешканцям Чорноморської територіальної громади, в складі якої місто Чорноморськ, селище Олександрівка, села Малодолинське і Бурлача Балка.

  • Повне найменування закладу українською мовою: Комунальне некомерційне підприємство «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
  • Скорочене найменування українською мовою: КНП «ЧЛ» ЧМР.
  • Повне найменування англійською мовою: Communal nonprofit enterprise Chornomorsk hospital of Chornomorsk municipality Odessa region.

Адміністрація:

Директор  СОЛТИК Сергій Михайлович телефон 6-01-24

Медичний директор ВОЛКОВА Ольга Миколаївна

Заступник директора з економічних питань КУШНЕРИК Яна Володимирівна

Заступник директора з кадрових питань КАЧЕРОВИЧ Марина Вікторівна

Заступник медичного директора з медичного обслуговування населення БЛОХІНА Алла Сергіївна

Заступник медичного директора з медсестринства СТРОКОВА Анжела Вікторівна

Лікарня акредитована в вересні 2019 року на вищу категорію.

Заклад 29 квітня 2016 році отримав Сертифікат управління якістю, попередньо пройшовши аудит спеціалістів державного органу з сертифікації системи управління якістю – ДП «Вінницястандартметрологія». Щорічно представниками державного органу з сертифікації системи управління якістю – ДП «Вінницястандартметрологія» ( 2017, 2018, 2019, 2020 ) проводиться наглядовий аудит сертифікованої системи управління якістю, щодо підтвердження відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001 2009 Системи управління якістю. Вимоги (9001 2008, IDT), підсумками аудиту зазначено, що вимоги системи управління якістю забезпечуються послугами в сфері охорони здоров’я.

Сертифікат про відповідність системи управління якістю, впровадженої у закладі, вимогам національного стандарту ДСТУ ISO серії 9000 продовжено – акт надійшов 12 червня 2019 дійсний до 11 вересня 2021 року.

КНП “Чорноморська лікарня” включає в себе: стаціонарне та поліклінічне відділення, що розташовані в окремих корпусах.

Стаціонарне відділення розраховане на 355 ліжок та розташоване в м. Чорноморську по вулиці Віталія Шума, 4. Складається з основної триповерхової будівлі, де розміщені хірургічне, травматологічне, терапевтичне, кардіологічне, неврологічне, гінекологічне, акушерське, педіатричне відділення. Окремо розташоване двоповерхове інфекційне відділення. В травматологічному відділення лікуються хворі травматологічного, отоларингологічного дорослого та офтальмологічного профілей. В педіатричному відділенні проходять лікування хворі педіатричного та отоларингологічного дитячого профілей. Акушерське відділення поділяється на два профілі: для вагітних та породіль та патології вагітності. Інфекційне відділення включає в себе дитячий та дорослий інфекційний профіль.

Амбулаторна допомога надається в поліклініці, яка розрахована на 1100 відвідувань в зміну та розташована в таких будівлях:

  • в семиповерховому будинку – доросла поліклініка, що включає в себе первинну медичну допомогу та вторинну спеціалізовану допомогу (м. Чорноморськ, вулиця 1 травня, 1);
  • в триповерховому будинку – дитяча поліклініка ( м. Чорноморськ, вулиця 1 травня, 1);
  • в двоповерховому будинку – первинна медична допомога (смт. Олександрівка, вулиця Перемоги, 64)