ПрізвищеІм’яПо-батьковіПідрозділПосада в штатному розп.
13БолдескулІринаПетрівнаадміністраціялікар-епідеміолог
25ВолковаОльгаМиколаївнаадміністраціямедичний директор
155СолтикСергійМихайловичадміністраціядиректор
26ВолобуєваМаріяВолодимирівнаакушерське відділеннялікар-акушер-гінеколог
34ГелівейТетянаВолодимирівнаакушерське відділеннязавідувач відділенням, лікар-акушер-гінеколог
52ЗаєцьАннаМиколаївнаакушерське відділеннялікар-акушер-гінеколог (екстренної акушерсько-гінекологічної допомоги)
59КалінінаЛідіяВалентинівнаакушерське відділеннялікар-інтерн з акушерства та гінекології
79КосинкінаСвітланаОлегівнаакушерське відділеннялікар-акушер-гінеколог (екстренної акушерсько-гінекологічної допомоги)
90ЛисенкоЛіліяПавлівнаакушерське відділеннялікар-педіатр-неонатолог
91ЛисенкоТимурВалерійовичакушерське відділеннялікар-інтерн з акушерства та гінекології
187ШиленкоКсеніяСтаніславівнаакушерське відділеннялікар-акушер-гінеколог (екстренної акушерсько-гінекологічної допомоги)
46ДюдінДмитроІгоровичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог (екстреної медичної допомоги)
57ІваськоДмитроСергійовичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог (екстреної медичної допомоги)
73КозленкоАнастасіяВікторівнавідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог
82КравчукЮліяІгорівнавідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог
105МатієгаОленаВасилівнавідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
133ПопченкоОлегМиколайовичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
141РудницькийСергійПавловичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
145СагайдакОльгаОлександрівнавідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
156СтепановВадимВолодимировичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
173ХолоднюкЄвгенійОлексійовичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
174ЧернєвАнатолійПетровичвідділення анестезіології з ПІТлікар-інтерн з анестезіології та інтенсивної терапії
189ШмундерВладиславАнатолійовичвідділення анестезіології з ПІТлікар-інтерн з анестезіології та інтенсивної терапії
193ЯковлевМігельВолодимировичвідділення анестезіології з ПІТлікар-анестезіолог ПІТ
120НечуйвітерВіраІванівнавідділення відновного лікуваннязавідувач відділенням, лікар з фізіотерапії
166ФідорВіталійСигізмундовичвідділення відновного лікуваннялікар-рефлексотерапевт
2АлексєєваОленаВасилівнавідділення первинної медичної допомоги поліклінікилікар загальної практики – сімейний лікар
3АндреєвВікторПетровичвідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
9БарабановаОльгаМихайлівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
10БатющенкоЛюдмилаІванівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
17БрусніцинаОксанаВолодимирівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
19БулкінаЛюдмилаЮріївнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
23ВодінаЄвгеніяФедорівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
27ВолчанськаКатеринаОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
28ГаврильченкоВалентинаІванівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
40ДаценкоТамараПавлівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
41ДмитрієваЕлеонораМихайлівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
43ДоценкоДмитроВалерійовичвідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
44ДроздоваАнтонінаСергіївнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-терапевт денного стаціонару
45ДудушЛарисаОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-інтерн з педіатрії
47ЕмануїловаОленаЄвгенівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
48ЄксаревськаОленаЮріївнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
51ЖуравльоваАнастасіяОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-інтерн з загальної практики сімейний лікар
53ЗарваОленаПетрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
54ЗаславськаОленаВолодимирівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
69КовальоваМайяІванівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
75КондауроваОльгаВікторівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
83КрасовськаЄвгеніяМихайлівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
84КривцоваНінаДмитрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
87КуртаЛінаГригорівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
93ЛімаренковаНаталяЛеонідівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
94ЛозанВалентинаІванівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр (з експертизи тимчасової непрацездатності)
98ЛюдвікТетянаКостянтинівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
99МалишкінаЛюдмилаКостянтинівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
100МариноваМаринаОлегівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
101МартинюкДаннаВолодимирівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
103МатвієнкоМаринаВікторівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
106МатюхінаІринаАнатоліївнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
107МелєховаОльгаВалентинівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
108МельникСвітланаФедорівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
116МулГалинаОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
121ОлейкоОлександрВасильовичвідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
130ПоляковаТетянаІллівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
131ПолятинчукОльгаОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
137ПчелінськаОксанаВалентинівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
149СкіраЛіліяОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
159СупровичАльонаОлександрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-інтерн з педіатрії
160ТатарчукЛарисаМиколаївнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
169ФішковОлександрМихайловичвідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
170ФлоренкоОленаВолодимирівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
183ШвецьЛюбовПетрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-педіатр
185ШейкоЛюдмилаЙосипівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
186ШерухінаНадіяПетрівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
191ЮрченкоМаргаритаВалеріївнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар-інтерн з педіатрії
195ЯремчукНаталіяФедорівнавідділення первинної медичної допомоги поліклініки лікар загальної практики – сімейний лікар
29ГайдашНадіяГригорівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-терапевт(спецфонд)
30ГалинськаНаталіяДмитрівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-дерматовенеролог(спецфонд)
32ГалушкоБорисМиколайовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-хірург(спецфонд)
38ГріньАндрійВікторовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-невропатолог(спецфонд)
39ДавидчукОленаОлексіївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-терапевт ( з експертизи тимчасової непрацездатності)
42ДовганьОленаВолодимирівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-отоларинголог(спецфонд)
50ЄфременкоТетянаОлександрівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-психіатр (дільничний)
138РаськоваЄвгеніяГеоргіївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-офтальмолог(спецфонд)
163ТищенкоОльгаВасилівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар з функціональної діагностики(спецфонд)
181ЧумаченкоЮрійСтаніславовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклінікилікар-нарколог(спецфонд)
5АнтоноваЛюдмилаБорисівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-дерматовенеролог
7БабенкоАннаЮріївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-ортопед-травматолог
11БескровнаОксанаВолодимирівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-кардіолог
14БорисоваВікторіяАнатоліївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-ендокринолог
22ВахтінаОксанаМиколаївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-акушер-гінеколог
31ГалинськаТетянаМиколаївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-акушер-гінеколог
33ГамурарТетянаКостянтинівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-акушер-гінеколог
35ГоцуцоваАнжелаАнатоліївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-невропатолог
36ГрековаОльгаАурелівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-ендокринолог
58ІльїнВіталійАльбертовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-психіатр (дільничний)
60КалітаІринаВолодимирівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-акушер-гінеколог
68КлюєвГеоргійОлеговичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-офтальмолог дитячий (спецсадка)
72КозішкуртОленаВолодимирівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-інфекціоніст
77КорнієнкоРостиславЄвгеновичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-уролог
78КорнованНаталяВікторівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-отоларинголог
81КравченкоІринаГеннадіївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-отоларинголог дитячий
85КузнецоваЗінаїдаМиколаївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-фтизіатр
102МатвєєваТетянаІгорівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-офтальмолог
104МатвієнкоОлександрМиколайовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-інтерн з дитячої хірургіі
109МельникЛюбовІванівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-кардіолог
115МоцарьОленаМиколаївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-офтальмолог
118НедипічДмитроАнатолійовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-невропатолог
119НедипічМаргаритаАндріївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-терапевт
129ПлахотнюкЯнаАндріївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-дерматовенеролог
136ПошарніковаОксанаПетрівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-отоларинголог дитячий
139РибчинськаВікторіяВікторівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-інтерн з отоларингології
140РуденкоМаринаВолодимирівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-фтизіатр(профілактики та лікування хворих на ВІЛ інфекцію/СНІД “Довіра”
143СавінськийАркадійБорисовичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-ортопед-травматолог
146СачалеліТамараВасилівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-фтизіатр
147СвятаОльгаПавлівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-акушер-гінеколог
153СоваОлексійВолодимировичвідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-невропатолог
158СтрижковаАлінаВіталіївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-ортопед-травматолог
164ТіпцоваОленаВолодимирівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-невропатолог
192ЯгушеваАллаАнатоліївнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-невролог дитячий
196ЯрчукСвітланаФлорінівнавідділення спеціалізованої вторинної медичної допомоги поліклініки лікар-онколог
12БлохінаАллаСергіївнавідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з ультразвукової діагностики
56ЗубкоНаталіяВолодимирівнавідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з функціональної діагностики
110МельникАнатолійМиколайовичвідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар-ендоскопіст
123ПанасюкСвітланаГеоргіївнавідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з ультразвукової діагностики
125ПетренкоІринаВолодимирівнавідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар-ендоскопіст
127ПищаєвПетроЮрійовичвідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар-ендоскопіст
150СкіраМихайлоФедоровичвідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з ультразвукової діагностики (дитячий)
157СтепановськийАнатолійВолодимировичвідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар-ендоскопіст
162ТимофієнкоГаннаОлександрівнавідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з ультразвукової діагностики
182ШантайЮрійЛеонідовичвідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з ультразвукової діагностики
184ШевченкоВолодимирІвановичвідділення ультразвукової та функціональної діагностикилікар з ультразвукової діагностики
24ВойновськаОксанаМиколаївнагінекологічне відділеннялікар-акушер-гінеколог
62КальченкоОксеніяСергіївнагінекологічне відділеннялікар-інтерн з акушерства та гінекології
63КартельВалентинаМиколаївнагінекологічне відділеннязавідувач відділенням, лікар-акушер-гінеколог
135ПоходенкоЛюдмилаОлександрівнагінекологічне відділеннялікар-акушер-гінеколог
144СавчукПавлоАндрійовичгінекологічне відділеннялікар-інтерн з акушерства та гінекології
152СнхчіаніАнгелінаСергіївнагінекологічне відділеннялікар-інтерн з акушерства та гінекології
80КотоваЛарисаОлександрівнадитяче відділеннязавідувач відділенням, лікар-педіатр
171ФранцКатеринаЕйвальтівнадитяче відділеннялікар-інтерн з педіатрії
172ХодаківськийВікторБорисовичдитяче відділеннялікар-отоларинголог дитячий
61КалницькаОльгаМиколаївнаінфекційне відділеннялікар-інтерн з інфекційних хвороб
126ПимоноваСвітланаОлександрівнаінфекційне відділеннялікар-інфекціоніст
134ПостоваНаталіяАнатоліївнаінфекційне відділеннялікар-інфекціоніст дитячий
179ЧобанЮліяІванівнаінфекційне відділеннялікар-інфекціоніст
128ПлатосюкСвітланаВолодимирівнаінформаційно-аналітичний відділлікар-статистик
142СавінськаОльгаВікторівнаінформаційно-аналітичний відділлікар-статистик
1АлександрукЮліяВікторівнакардіологічне відділеннялікар-кардіолог
4АндреєваАлінаВолодимирівнакардіологічне відділеннялікар-кардіолог
177ЧерпакВікторГригоровичкардіологічне відділеннязавідувач відділенням, лікар-кардіолог
86КузнєцоваВалентинаМихайлівнаклініко-діагностична лабораторіялікар-лаборант (ПІТ)
112МілешкоТетянаСергіївнаклініко-діагностична лабораторіялікар-лаборант
190ЩурДаріяВалентинівнаклініко-діагностична лабораторіялікар-інтерн з лабораторної діагностики
16БрусніцинІгорГригоровичневрологічне відділеннялікар-невропатолог
18БулавінаОленаВячеславівнаневрологічне відділеннялікар-невропатолог
95ЛуговаОленаМихайлівнаневрологічне відділеннялікар-офтальмолог
124ПанкратоваТетянаВікторівнаневрологічне відділеннялікар-невропатолог
132ПопадюкАнжелаВолодимирівнаневрологічне відділеннязавідувач відділенням, лікар-невропатолог
161ТельміноваВікторіяСергіївнаневрологічне відділеннялікар-психіатр
167ФілоненкоОленаВячеславівнаневрологічне відділеннялікар з лікувальної фізкультури
168ФірасАл Муаід Алазем паталогоанатомічне відділеннялікар-паталогоанатом
8БагрійІннаВалеріївнаприймальне відділеннялікар-педіатр приймального відділення
20ВарімезКсеніяДмитрівнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
21ВасильковаОльгаГригорівнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
64КедикДмитроМихайловичприймальне відділеннялікар-педіатр приймального відділення
65КирилловичВалеріяВалеріївнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
66КирилюкОленаІванівнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
76КопецькийГеннадійБорисовичприймальне відділеннялікар-ортопед-травматолог
117МуслієваДіанаДілаверівнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
122ПаламарГалинаВасилівнаприймальне відділеннялікар-ортопед-травматолог
148СидорякДенисСергійовичприймальне відділеннялікар-ортопед-травматолог
165ТукайДмитроАнатолійовичприймальне відділеннялікар-ортопед-травматолог
188ШишманЮліяМиронівнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
194ЯнкевичЮліяІгорівнаприймальне відділеннялікар приймального відділення
88КушнірІринаМихайлівнарентгенологічне відділеннялікар-рентгенолог
96ЛюбинськаГалинаПетрівнарентгенологічне відділеннялікар-рентгенолог
111МельникВалентинаІгорівнарентгенологічне відділеннялікар-рентгенолог
114МорєваЮліяВолодимирівнарентгенологічне відділеннялікар-рентгенолог
154СологубВіалєнаВалеріївнарентгенологічне відділеннялікар-рентгенолог
37Григор’єваАнастасіяОлегівнатерапевтичне відділення №1лікар-інтерн з внутрішніх хвороб
67КірокосянМаринаРувимівнатерапевтичне відділення №1лікар-ендокринолог
71КовальчукОлесяВіталіївнатерапевтичне відділення №1лікар-інтерн з внутрішніх хвороб
180ЧугуноваМаріяВікторівнатерапевтичне відділення №1лікар-інтерн з внутрішніх хвороб
6АтанасовОлегМихайловичтравматологічне відділеннялікар-нейрохірург
49ЄременкоМаксимМиколайовичтравматологічне відділеннязавідувач відділенням, лікар-ортопед-травматолог
70КовальчукРоманЛюбомировичтравматологічне відділеннялікар-інтерн з ортопедії та травматологіі
92ЛівшунЄвгеніяІгорівнатравматологічне відділеннялікар-офтальмолог
74КозловськаОлександраВладленівнахарчоблоклікар з гігієни харчування
15БрижеватаАлінаРоманівнахірургічне відділеннялікар-хірург
55ЗимовськийДенисЄвгеновичхірургічне відділеннялікар-хірург (цілодобової екстренної хірургічної допомоги)
89ЛеонтюкГеоргійВалерійовичхірургічне відділеннялікар-хірург (цілодобової екстренної хірургічної допомоги)
97ЛюбінськийМихайлоВасильовичхірургічне відділеннялікар-хірург (цілодобової екстренної хірургічної допомоги)
113МолдовановаОльгаПавлівнахірургічне відділеннялікар-інтерн з хірургії
151СніткоВладиславГеннадійовичхірургічне відділеннялікар-інтерн з хірургії
175ЧернієвськийВіталійСтепановичхірургічне відділеннялікар-хірург
176ЧернюкВладиславАндрійовичхірургічне відділеннялікар-інтерн з хірургії
178ЧерповодськийГеннадійМихайловичхірургічне відділеннязавідувач відділенням, лікар-хірург