Дякую усім працівникам закладу, що у році, який минає, працювали відповідально, згуртовано, ритмічно, зберегли колектив. Спасибі вам, колеги, за підтримку, за вірні поради і взаєморозуміння. У нашому закладі високий кадровий потенціал, тож я налаштований оптимістично. Усім колегам в Новому році бажаю здійснення планів, посильних завдань, гідної зарплати та приємного дозвілля.

Нехай усі, хто працює поряд, будуть завжди у гарному настрої, а мікроклімат у колективі – дружній і злагоджений! Нехай Новий Рік принесе нам сили для втілення нових планів та звершень. Спасибі всім колегам, хто залишається з колективом, ми цінуємо кожного.

Бажаю жителям Чорноморської громади, щоб 2022 рік подарував багато приводів для радості і щасливих моментів у житті. Насамперед міцного здоров’я, нехай збудуться бажання та найзаповітніші ваші мрії, а у всіх справах супроводжує удача!

З повагою, Сергій Солтик – генеральний директор КНП “Чорноморська лiкарня” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.