Згідно Наказу МОЗ України від 01.11.2021 № 2393 “Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням ”, який набирає чинності 9 грудня 2021 року., до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, додаються співробітники:

  • підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

У зв’язку з вищесказаним та з метою набуття колективного імунітету від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та збереження життя та здоров’я мешканців м. Чорноморськ та Чорноморської громади, администрація КНП “Чорноморська лікарня” ЧМР ОО затвердила наступний графік роботи центру вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 розташованого за адресою м. Чорноморськ, вул. 1-Травня 1, 101 кабінет на першому поверсі дитячої поліклініки:

  • 04.12.2021 – с 09:00 до 16:00
  • 05.12.2021 – с 09:00 до 14:00

Про подальші зміни у графіку роботи центру вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 ми обов’язково будемо Вас інформувати.

З повагою, Адміністрація КНП “Чорноморська лікарня” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.