КНП “Чорноморська лікарня ” вже п’ятий рік поспіль приймає участь у всеукраїнському проекті “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”. Шість відділень нашого закладу раніше мали можливість успішно пройти аудит та отримати такий сертифікат відповідності. Сьогодні представник Асоціації “Служба організації інфекційного контролю”, Людмила Зубченко, після попередньо успішно проведеного аудиту вручила сертифікат ще одному , новому, щойно після проведеного капітального ремонту відділенню – екстреної медичної допомоги.

Колектив лікарні щоденно працює над тим, щоб перебування пацієнтів у відділеннях було безпечним. Це велика планомірна робота кожного дня для всіх співробітників лікарні, направлена на запобігання виникнення та розповсюдження внутрішньолікарняної інфекції. Проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» безумовно важливий для всієї лікарні, тому що це високий статус відповідності європейським стандартам чистоти та гігієни. Для налагодження системи гігієни наша лікарня, згідно рекомендацій фахівця Асоціації «Служба організації інфекційного контролю», закупила дозуючі пристрої для антисептичних засобів, одноразових рушників, рідкого мила, що дасть можливість якісно проводити дезінфекційну обробку рук медичного персоналу. Були придбані також професійні ємності для дезінфекції інструментарію та сучасні системи для прибирання поверхонь – Vermop та Aquva Viz.

Медичні сестри професійно володіють комплексною системою гігієни рук медичного персоналу, дезінфекції та стерилізації виробів медичного призначення – фахівцем Асоціації «СОІК» було проведено навчання та письмове тестування щодо їхньої роботи.

Адміністрація лікарні планує надалі продовжувати участь у проекті , та сподівається на те, що найближчим часом всі відділення закладу, та вся лікарня отримає статус “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”!