23 липня 2022 року КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області отримала із Німеччини від Всесвітньої Благодійної Організації «Lions Club Augsburg», цільову благодійну допомогу у вигляді сучасного та вкрай необхідного медичного обладнання, медичних інструментів, виробів медичного призначення, та лікарських засобів.

Висловлюємо щиру вдячність представнику фонду Philipp Blobel та його команді, лікарю Henryk Pich, які організували збір та транспортування благодійної допомоги до міста Чернівці, лікарю-хірургу Лагутину Дмитру Анатолійовичу, який співдіяв налагодженню контактів та опрацюванню запитів, та співробітникам Чорноморської лікарні – завідуючому хірургічним відділенням Геннадію Михайловичу Черповодському та лікарю-хірургу Анатолію Володимировичу Степановському за перевезення гуманітарної допомоги з міста Чернівці до нашого закладу.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, кожен з нас на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближує Україну до перемоги.

Ми щиро вдячні громадянам Німеччини та Всесвітній Благодійної Організації «Lions Club Augsburg» за вагомий внесок в майбутнє нашої Держави та підтримку мешканців України!

Разом до перемоги та миру! 🇺🇦