Будь-яка медична установа починається з приймального відділення. Саме сюди потрапляють люди, які потребують медичної допомоги, і від того, як пройде прийом, відгукнуться на їх проблеми, допоможуть перемогти страх і невпевненість, від доброзичливості, чуйності, уваги персоналу залежить довіра людини до даного медичного закладу, віра в зцілення, надія на краще.

Приймальне відділення, а відтепер відділення екстреної медичної допомоги – це особовий підрозділ нашої лікарні, по ньому пацієнти судять про організацію рівня і культури діяльності стаціонару. У ньому здійснюють прийом і реєстрацію пацієнтів, оформлюють відповідну медичну документацію, проводять лікарський огляд з встановленням характеру та тяжкості захворювання, визначення відділення для подальшої госпіталізації хворих, надання при необхідності екстреної медичної допомоги.

Реконструйоване та сучасно обладнане відділення – це символ розпочатку нових кращих змін Чорноморської лікарні. Досвід та наполегливість адміністрації та колективу лікарні дає надію, що мрії про модернізовану лікарню, в якій будуть надаватись якісні послуги, розпочали втілюватись у життя та мають гарні перспективи в майбутньому.

Пропонуємо згадати як все розпочиналось… https://youtu.be/HQIstYgVXCw