Не дивлячись на напружну роботу лікарні в умовах пандемії COVID -19 продовжується навчання медичного персоналу. КПН “Чорноморська лiкарня “, як опорна лікарня екстреної медичної допомоги, увійшла у п’ятірку закладів медичний персонал яких (лікарі та медичні сестри) має можливість пройти в онлайн та офлайн режимах теоретичний та практичний тренінг з надання невідкладної допомоги у відділеннях ЕМД.

9 листопада в рамках спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на базі КНП “Чорноморська лiкарня ” був проведений тренінг з трансформації екстреної невідкладної медичної допомоги, для адміністративного персоналу опорних лікарень щодо загальних принципів організаційної роботи. Подібні заходи стали можливі після укладення договору між Міністерством охорони здоров’я України з Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» є представником Європейської спілки лікарів невідкладних станів та офіційним провайдером Євроради Реанімації в Україні.