На сьогодні питання вакцинації є важливим як для всієї України, так і для мешканців Чорноморської громади. Вакцинація включає в себе три важливі складові: обізнаність населення, бажання та готовність робити щеплення, наявність вакцин.

Вакцини в наявності є. Для вакцинації (l доза) наявні вакцини Астразенека та Коронавак. Для ревакцинації (ll доза) наявні вакцини Астразенека, Коронавак, Модерна, Пфайзер.
Тому для забезпечення обізнаності населення з питань профілактики коронавірусної хвороби та важливості щеплення співробітники Чорноморської лікарні продовжують санітарно-просвітницьку кампанію «Вакцинація від COVID-19». Щоб підвищити рівень обізнаності громадян серед освітян та працівників виховних закладів громади з питань проведення вакцинації були проведені роз’яснювальні бесіди з вчителями, медичними працівниками, бібліотекарями та працівниками будинку дитячої та юнацької творчості щодо важливості вакцинації, роздані інформаційні листівки, надані відповіді на виниклі питання. Наголошено також, що потрібно задовольняти цікавість учнів, студентів та вихованців закладів щодо вакцинації завдяки достовірній інформації.

Дві складові вакцинації забезпечено на державному рівні та безпосередньо медичними працівниками Чорноморської лікарні. Залишилось тільки Ваше бажання та готовність зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути у групі ризику.
Нагадуємо, що вакцинація від COVID-19 проводиться безкоштовно!

Вакцинація – це надійний захист від інфекційних захворювань. Це єдиний дієвий спосіб боротьби з епідемією! Це безпека в кожен дім.
Створюємо колективний імунітет разом!

Ми працюємо для вас!!! Вакцинуйтесь і будьте здорові!!!