Законом України «Про освіту» визнано інформаційно-комунікаційну компетентність як одну з ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності. Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути», Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифровій грамотності за 3 роки.

Місяць цифрової грамотності проходить в межах національного проєкту Дія. Цифрова освіта з 1 по 30 листопада 2021 року.
Ініціативу підтримали і співробітники нашого закладу. В умовах пандемії COVID-19 цифрові навички допоможуть медичним працівникам зробити щоденну роботу ефективнішою, а також полегшать взаємодію із пацієнтами в онлайн-режимі. Більше того, в міжнародних стандартах охорони здоров’я є рекомендація медичним працівникам застосовувати цифрові технології.

Бажаючі зареєструвались на платформі «Дія.Цифрова освіта», були переглянуті освітні серіали, проведено тестування. Співробітники лікарні за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/digigram проходили тестування Цифрограм для медичних працівників. Успішно отримали сертифікати 59 медичних працівників нашого закладу.

Цифрові навички прямо впливають на те, наскільки доступний лікар для пацієнта. Цифровізація в медицині супроводжує багато процесів і внутрішніх системних речей, наприклад, як впровадження Електронної системи охорони здоров’я. Тому надзвичайно важливо, що медична галузь стає полем для впровадження нових ініціатив на межі освіти та інновацій.

Ми впевнені, що Цифрограм для наших медичних працівників стане відправною точкою для подальшого навчання та розвитку цифрових навичок.